אסטרטגיה משפטית מותאמת אישית

כִּי בְתַחְבֻּלוֹת תַּעֲשֶׂה לְּךָ מִלְחָמָה, וּתְשׁוּעָה בְּרֹב יוֹעֵץ (משלי כ"ד, ו')

משפט פלילי

מומחים בדין הפלילי על כל רבדיו

ליווי של עורך דין פלילי מומחה, הכרחי על מנת לאפשר למיוצג את הפוטנציאל למזער נזקים, להוביל את החקירה המשטרתית לסיום ומשם לסגירת תיק החקירה מבלי שיוגש כתב אישום כנגד המיוצג.

בעת שכל אזרח מן השורה עלול למצוא עצמו מתמודד עם הליכים פליליים, לרבות תלונות שווא בהליכי גירושין, עבירות תעבורה, סכסוכים העלולים להוביל להסלמה, עבירות סמים והסתבכות מול רשויות החוק. חשיבותו של הליווי ההדוק מטעם עורך דין המומחה בדין הפלילי קריטי ובכוחו להכריע את הכף, לטהר את שמו של המיוצג ובכך לאפשר לו לחזור אל שגרת חייו מבלי שיתנהלו בעניינו רישומים פליליים העלולים להכתים את שמו ולהסב לו נזק אישי ומקצועי.

ליטיגציה

ייצוג משפטי ומקצועי בתחום האזרחי והפלילי

מיומנותנו המשפטית והייחודית מתבטאת בין היתר במומחיותנו ובקיאותנו בסדרי הדין של כל הליך משפטי, הן בבתי המשפט והן בבתי הדין על שלל ערכאותיהם.

לצוות משרדנו כישורים יוצאי דופן, בקיאות מעמיקה בדין ובפסיקה וניסיון רב בייצוג וליווי קהל לקוחותינו אל עבר המטרות המשפטיות אותן הציבו בפנינו.

דיני משפחה

מומחים בדיני משפחה ומעמד אישי

דיני משפחה הינם תחום רחב שלעיתים רבות טומן בחובו התמודדות לא פשוטה למיוצג, הן בפן הרגשי והן בפן המקצועי, בידיעה ברורה כי זהו נושא רגיש, ובהבנה מלאה כי לכל מקרה ישנה הייחודיות וההסתעפות שלו, משרדנו נותן דגש רב לאבחון ולבדיקה מעמיקה לסיטואציה בה ניצב המיוצג.

לאחר ניסיון רב שנים בהן משרדנו מייצג לקוחות אשר מתמודדים בסוגיות שונות בתחום דיני המשפחה, אם מבחירה ואם לאו, משרדנו זכה להצלחות רבות בתחום על כל ענפיו.

לקוחות המשרד מקבלים מענה לכל סוגיה אשר נקרתה לדרכם ולכל שאלה משפטית הניצבת בפניהם ודורשת קבלת החלטה נכונה בזמן הנכון.

משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג מקצועי בתחום דיני המשפחה, לרבות גירושין עם כל הכרוך בהליך, צוואות וירושות, כינוס נכסים, הסכמי ממון ובעוד שלל נושאים וסוגיות משפטיות.

היתרונות שלנו

משרדנו חרט על דגלו עקרונות יסוד, על פיהם נבחנת כל החלטה, תגובה או תהליך העובר תחת ידנו, עקרונות אלו ומודעות עמוקה לחשיבות הקשר המקצועי והיחס האישי ללקוח, מתווים למשרדנו את הדרך אל עבר הייצוג והייעוץ הטוב ביותר ללקוח.

משרדנו דוגל ביחסי גומלין מקצועיים ועובד בשיתוף פעולה פורה עם אנשי מקצוע כגון: רו"ח, מגשרים, בוררים, שופטים בדימוס וחוקרים פרטיים.

בשיתוף פעולה המבוסס על עקרונות ברורים ואשר שם את הלקוח ככותרת מודגשת לנגד עיניו, משרדנו מייצר ללקוח מתווה דרכו ניתן לראות את התמונה המלאה והמדויקת ביותר בנוגע למצבו, ומשם לנוע לעבר הפעולות הנדרשות.

הדבקות במשימה המאפיינת את משרדנו מאפשרת לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר בעבור לקוחותינו. סגל שמחיוב ושות' ידוע כמשרד אשר מחד מאמין ודוגל בהידברות, ומאידך נכון ומוכשר למאבקים משפטיים נטולי פשרות אם וכאשר יש צורך בכך, גם במקרים קשים וסבוכים והכל על מנת להשיג ללקוח את התוצאות הטובות ביותר.

One stop shop  – אופיו של המשרד ניחן ביכולת להעניק ללקוח את המעטפת הנדרשת לכל הסוגיות המורכבות והרגישות הקיימות מטבע הדברים בניהול תיקים והליכי משפט, משרדנו מעניק ללקוח מענה כולל, מיידי ויעיל החל מהפגישה הראשונה.

 

משרד עורכי הדין סגל שמחיוב ושות' חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.

אנחנו כאן בשבילכם, ונשמח לייעץ לכם בכל נושא ועניין משפטי

Segal - Simchayov

A Family And Criminal Law Boutique Firm

בואו ניפגש – ייעוץ משפטי פרטני ומקיף

אופיו של המשרד ניחן ביכולת להעניק ללקוח את המעטפת הנדרשת לכל הסוגיות המורכבות והרגישות הקיימות מטבע הדברים בניהול תיקים והליכי משפט, משרדנו מעניק ללקוח מענה כולל, מיידי ויעיל החל מהפגישה הראשונה.
אנחנו כאן בשבילכם, ונשמח לייעץ לכם בכל נושא ועניין משפטי

סגל שמחיוב ושות' משרד עורכי הדין שלך

הדבקות במשימה המאפיינת את משרדנו מאפשרת לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר בעבור לקוחותינו. סגל שמחיוב ושות' ידוע כמשרד אשר מחד מאמין ודוגל בהידברות, ומאידך נכון ומוכשר למאבקים משפטיים נטולי פשרות אם וכאשר יש צורך בכך, גם במקרים קשים וסבוכים והכל על מנת להשיג ללקוח את התוצאות הטובות ביותר.

חשיבה משפטית יצירתית מחוץ לקופסא

אופיו של המשרד ניחן ביכולת להעניק ללקוח את המעטפת הנדרשת לכל הסוגיות המורכבות והרגישות הקיימות מטבע הדברים בניהול תיקים והליכי משפט, משרדנו מעניק ללקוח מענה כולל, מיידי ויעיל החל מהפגישה הראשונה, בפגישה זו צוות משרדנו מתווה אסטרטגיה משפטית מותאמת אישית לצורכיו ולמטרותיו של הלקוח. היצירתיות היא דרכנו להביא את מקצועיותנו לכדי ביטוי.

במקרים דחופים

0508-781174