תוכן עניינים

לקביעת פגישת ייעוץ

עו"ד לגירושין, שחושבים את התמונה המלאה עבורך!

סגל שמחיוב ושות' משרד עורכי דין המתמחה בטיפול בתיקי גירושין, בהתנהלות תוך הבנה מלאה של צרכי הלקוחות והמצב עימו מתמודדים לאורך ההליך המשפטי

מתוך ההכרה ביחס האישי שבין העו"ד ולקוחותיו, במיוחד בשלב רגיש זה של חייהם, אנו בסגל שמחיוב ושות', מספקים ללקוחותינו את היעוץ הטוב ביותר עבורם, תוך הבנה ובחינה של המהלכים השונים על השלכותיהם קצרות וארוכות הטווח.

משרדנו מדורג ב-Dun's 100 בין משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום דיני המשפחה והירושה לשנת 2022 

ניהול תיקי גירושין

משרדנו צבר ניסיון מקצועי ואנושי רב בניהול תיקי גירושין. הליווי האישי והמקצועי אותו מקבלים הלקוחות שלנו מאפיין אותנו כמשרד בוטיק מומחה ומנוסה המספק שירותים שונים בתחום הגירושין וביניהם:

  • ניסוח הסכמי גירושין: הסכמים מורכבים העוסקים בנושאים הרגישים ביותר לאדם, כמו משמורת על הילדים, הסדריה ראיה או שהות, ניסוח עקרונות משותפים מנחים ביחס לילדים, חלוקת הרכוש ועוד.
  • ניהול התיק מבחינה אסטרטגית ומשפטית: ניהול התיק ברמה המשפטית והמנהלית בבית המשפט וכמובן ניהול החשיבה האסטרטגית שמאחוריו. משרדנו מאמין בבחינת כל האפשרויות העומדות בפני הלקוח והשלכותיהן האפשריות, על מנת לקבל את ההחלטה המדויקת ביותר לאותו לקוח ספציפי.

 

הצלחה בזכות יחס איש ומענה מיידי

זכינו ללות מאות לקוחות בהליכי גירושין ואנחנו מאמינים שההצלחה היא שילוב של כמה חוזקות:

  • מענה מיידי: הצוות המומחה שלנו מספק לכל לקוח מענה מיידי, החל מהפגישה הראשונה. אנחנו מודעים לכך שאתם צריכים גם מענה וגם כלים יעילים כדי להתנהל ברמה היומיומית ומספקים מענה שכזה עבור כל לקוח ולקוח.
  • יחס אישי באופן שוטף: מרגע שאנחנו יוצאים לדרך יחד, אנחנו מנהלים את התיק בצורה אישית ורגישה, תוך הבנה עמוקה של כל האספקטים המגוונים של עולם המשפט והשלכותיהם על חייכם.

בית אחד לכל הצרכים שלכם

משרדינו גאה להיות בית אחד עבורכם בהליך הגירושין אותו אתם כנראה עוברים או שוקלים לעבור. כל הלקוחות שלנו מקבלים את המעטפת הנדרשת כדי לצלוח הליכי גירושין בצורה טובה ככל שניתן. אנו מודעים לכל הרגישויות והסוגיות העולות במהלך ניהול תיקים מסוג זה ומספקים עבור כל לקוח את הדרוש לו. 

מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לייעץ ולהכווין אתכם בתקופה מאתגרת זו, כי חשוב לנו שתדעו, שאיתנו אתם לא לבד במסע הזה

משרד עורכי דין סגל שמחיוב למען הקהילה

לקביעת פגישת ייעוץ

נגישות
×

לשירותך

ספר לנו במה נוכל לסייע לך?

× מענה מיידי